Menu

Catering kawowy Warszawa

Konferencje, szkolenia, warsztaty... Każde z tych wydarzeń warto wzbogacić o przestrzeń, w której uczestnicy w czasie przerwy będą mogli spokojni napić się aromatycznej kawy lub pysznej herbaty i zjeść coś smacznego. Jako profesjonalny zespół z doświadczeniem jesteśmy w stanie zorganizować niedrogi catering.

Serwis kawowy standart
Zapytaj ›› Zobacz ››

Serwis kawowy standart

Zapytaj ››
Serwis kawowy standart
Zwiń
Serwis kawowy standart
Serwis kawowy czas "Pandemii "
Zapytaj ›› Zobacz ››

Serwis kawowy czas "Pandemii "

Zapytaj ››
Serwis kawowy czas "Pandemii "
Zwiń
Serwis kawowy czas "Pandemii "

Przerwa kawowa, tyko ze Smak Serwis!

Jeśli organizujesz wydarzenie w miejscu nieprzystosowanym do podawania gorących napojów i jedzenia — śpieszymy z pomocą! Chętnie pomożemy Ci z organizacją przerwy kawowej. Smakowite przekąski, porządna kawa i różnorodne herbaty będą idealnym uzupełnieniem całego eventu.

Przygotowując catering kawowy w Warszawie, możemy zaproponować niskobudżetowe rozwiązania, które pozwolą uczestnikom napić się w wolnej chwili gorących napojów lub też przy szerszej ofercie skosztować pysznych przekąsek, słodkości, świeżych owoców, czy też sięgnąć po 100% sok lub zimną wodę. W zależności od potrzeb na stołach pojawią się różnorodne, dekoracyjne kanapeczki i wyśmienite, pieczone ciasteczka, takie jak słodkie i kruche jeżyki czy nadziewane rogale. Nasza oferta stale się zmienia, staramy się komponować sezonowe, świeże propozycje. Każde z nich zachęcają estetycznym podaniem, smakowitym wyglądem z jednoczesną miłą obsługą, która nienachalnie i elegancko zachęca do skosztowania i pomaga w razie potrzeby. Przerwa kawowa powinna przebiegać w kulturalnej i harmonijnej atmosferze, o którą warto zadbać, współpracując z profesjonalnym zespołem, takim jak nasz.

Serwis kawowy na imprezy okolicznościowe

Chcesz wyprawić imprezę, a nie lubisz angażować się w przygotowania? Możesz oddelegować ten obowiązek profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół. Dzięki temu na czas imprezy będziesz mógł w pełni poświęcić się gościom, zamiast martwić o to, czy nie zabrakło przekąsek albo komuś nie podano kawy. Firma cateringowa zajmie się wszystkim! Nawiązując z nami współpracę, masz pewność, że każde przyjęcie przebiegnie w harmonijnej i miłej atmosferze, a każdy z gości będzie usatysfakcjonowany i obsłużony na najwyższym poziomie.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Menu wigilijno-świąteczne
Catering okolicznościowy
Catering na konferencje
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów