Menu

Kanapki na zamówienie i dla firm - Catering Warszawa

Elegancka, wytworna i pyszna — właśnie taka jest każda nasza kanapka, którą można zamówić już teraz! Z pieczołowitą starannością oraz miłością do jedzenia każdego dnia przyrządzamy dla Klientów świeże przekąski, skomponowane z najwyższej jakości składników. Dzięki temu udało nam się stworzyć jeden z najciekawszych punktów na kulinarnej mapie naszego miasta, czyli catering kanapkowy Smak Serwis w Warszawie. Kluczem do sukcesu okazało się serce, jakie wkładamy w cały proces przygotowania oraz fakt, że sandwich jest jedną z najbardziej uniwersalnych, ale też niezwykle lubianych przekąsek na całym świecie.

Kanapeczki dekoracyjne
Zapytaj ›› Zobacz ››

Kanapeczki dekoracyjne

Kanapeczki dekoracyjne przygotowujemy z babietki pszennej lub żytniej z salami, z łososiem wędzonym, z krakowską, szynką szwarlwaldzką, z sopocką, z mozzarellą, z serem kozim, z jajkiem przepiórczym, kawiorem dekorowane warzywami...

Zapytaj ››
Kanapeczki dekoracyjne
Zwiń
Kanapeczki dekoracyjne
Kanapki składane
Zapytaj ›› Zobacz ››

Kanapki składane

Kanapki składane przygotowujemy z kajzerki pszennej , żytniej z salami, szynką, z pieczonym kurczakiem, z pieczonym schabem,z jajkiem gotowanym, z serem żółtym, z serem białym z pomidorem, ogórkiem i sałatą

Zapytaj ››
Kanapki składane
Zwiń
Kanapki składane
Kanapki z kajzerki
Zapytaj ›› Zobacz ››

Kanapki z kajzerki

Kanapki z kajzerki pszennej i żytniej z 1/2 połówki przygotowane na sałacie z serem żółtym, mozzarellą, jajkiem, z szynką, z kurczakiem, salami, z łososiem.

Zapytaj ››
Kanapki z kajzerki
Zwiń
Kanapki z kajzerki

Niewielki rozmiar przekąsek typu Finger Food oraz duża ilość wariacji w doborze składników, pozwalają na kreowanie nowych smaków, a nawet wytyczanie kulinarnych trendów w świecie gastronomii. Lubiane klasyczne połączenia (jak popularna kompozycja mozzarelli, świeżej bazylii i pomidora), przełamujemy nowymi propozycjami, których ludzie wcześniej nie mieli okazji zasmakować. Przykładem może być zaserwowanie ciemnego, ziarnistego pieczywa z roszponką, pieczonymi burakami w plastrach, fetą i świeżą pomarańczą, polane sosem miodowo-musztardowym. Kanapki na zamówienie w Warszawie są niezwykle popularne. Nasi Klienci zamawiają taki catering na lunch do biur, przyjęcia weselne, czy też imprezy firmowe. Odbiorcy są różnorodni i zawsze tak wyjątkowi, jak nasze menu.

Kanapki bankietowe w dobrej cenie

Przygotowanie różnorodnego, smacznego i zdrowego cateringu dla firm jest nie lada wyzwaniem. Naszym zdaniem pozycją obowiązkową na każdym stole powinny być kanapki bankietowe. Ich cena jest przystępna, a jakość niezwykle satysfakcjonująca. To przystawka odpowiednia zarówno na luźne spotkania towarzyskie (gdzie można je podać z pastą na suszonych pomidorach z kiełkami i prażonym słonecznikiem lub klasyczne: z szynką, serem i miksem warzyw), jak i również na elitarne konwencje biznesowe (na których bez wątpienia pasować będzie propozycja z kozim serem i orzechami na rukoli, muśnięta musem malinowym). Nasze przekąski zawsze wyglądają efektownie, kolorowo i smacznie, czym zachęcają do skosztowania.

Catering kanapkowy — idealne rozwiązanie na imprezy firmowe

Bardzo często przygotowujemy na zamówienie kanapki dla firm w Warszawie. Zarówno na czas lunchu w pracy, jak i wieczorne bankiety. Spotkania integracyjne są ważnym wydarzeniem w przedsiębiorstwie, a poczęstunek jest jego fundamentalną kwestią. Wspólny posiłek zbliża ludzi i buduje miłą atmosferę w czasie imprezy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każde podniebienie mogło znaleźć na przygotowanym przez nas cateringu ulubione smaki, ale również zaskakujące odkrycia doznań płynących z przyjemności z jedzenia. Jednocześnie zawsze gwarantujemy przystępne ceny.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Menu wigilijno-świąteczne
Catering okolicznościowy
Catering na konferencje
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów